TURNIEJ DLA DRUŻYN NIEZRZESZONYCH

W niedzielę 14 grudnia 2014 roku odbył się I Turniej Piłkarski dla Drużyn Niezrzeszonych organizowany przez UKS URSUS.

Wydarzenie obfitowało w wiele pięknych akcji, bramek i parad bramkarskich.

W rozgrywkach wzięło udział siedem drużyn.  Każdy z zespołów charakteryzował się wysokimi umiejętnościami a przede wszystkim ambicją osiągnięcia sukcesu.  Pojedynki toczyły się w dwóch grupach, z których następnie zostali wyłonieni półfinaliści.

W turnieju zwyciężyła drużyna FC TĘCZOWI WOJOWNICY, która w finale pokonała zespół JUNIOR BALL. Trzecie miejsce zdobyła drużyna FC RAINBOW DASH.

Organizowany przez nas turniej był okazją nie tylko do rywalizacji sportowej, ale również możliwością integracji środowiska  osób życzliwych  przedsięwzięciu jakim jest UKS URSUS.

Dziękujemy wszystkim, którzy wnieśli swój wkład w pomyślne zorganizowanie I Turnieju dla Drużyn Niezrzeszonych.

Powiązana galeria:
Wiadomości (utwórz nową)