INFORMACJE BIEŻĄCE

Poniżej znajdą Państwo kilka bieżących informacji:

1. Treningi UKS Ursus 2002 odbywać się będę również w pierwszym tygodniu ferii zimowych, w hali Gimnazjum na ulicy Drzymały. Treningi odbywać się będą w standardowych godzinach. Piątkowy trening ( 23.01.2015) na hali Szkoły Podstawowej przy ulicy Sosnkowskiego jest odwołany.

2. Rodziców zawodników wyjeżdżających na obóz prosimy o wpłacanie kwoty 40 PLN przeznaczonej na koszty transportu drużyny. Wpłaty powinny być dokonywane do trenera Michała. Jednocześnie przypominamy o konieczności wpłaty ostatniej raty za obóz. Termin wpłaty obu kwot mija 21 stycznia 2015 roku.

3. WAŻNE! Wszystkich chłopców posiadających komplet dresowy NIKE prosimy o przyniesienie go na najbliższy piątkowy trening.

4. W dniu 7 lutego 2015 roku , drużyna UKS Ursus 2002 weźmie udział w Turnieju Błyskawica CUP.